Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvInformācijaJaunumiĪpašais aprīļa piedāvājums uz KOKO Dermaviduals

Īpašais aprīļa piedāvājums uz KOKO Dermaviduals

26.03.2019

Īpašais aprīļa piedāvājums uz KOKO Dermaviduals

Modelejošā aļģu maska 30g

Algen-Modelage – peel-off, kas ir bagātināta ar Spirulinas augu proteīniem. Spirulina (Spirulina Maxima) - mikroskopiskās saldūdens aļģes. Šī maska ir piemērota sejas un ķermeņa ādas kopšanai. Tikai profesionālai lietošanai!

Preparāts stimulē vielmaiņu ādā un veicina starpaudu lieka šķidruma izvešanu. Augu olbaltumvielas piesātinātas ar aminoskābem, mikroelementiem un vitamīniem, kas, iesaistoties vielmaiņas procesos ādā un piedaloties aktīvo molekulu sintezē, veicina dabīgus reģeneratīvus procesus ādā.

Jau pēc pirmās maskas lietošanas reizes palielinas ādas elastīgums, uzlabojas mitrināšanas procesi un āda paliek gludāka. Atseviški efektīvi lietot masku savienojumā ar bāzes DMS-krēmiem un koncentrētām aktīvām vielām dermaviduals®-modular.

Sastāvs: diatomejas aļģes, algīns, kalcija sulfāts, nātrija fosfāts, nātrija tetrapirofosfāts, spirulina.

Produkta raksturojums:

✔ palielina ādas mitrumu;
✔ paaugstina ādas elastīgumu;
✔ noņem kairinājumu;
✔ atbalsta dabīgus reģeneratīvus procesus ādā;
✔ ideāla pēc karstām modelejošām maskām;
✔ izmanto sejas adai un ķermeņa ādai.

Pielietojums:
Vienai procedūrai nepieciešams 30 g maskas pulvera.

1. Pirms maskas rekomendē uzklāt uz ādas aktīvo komponentu koncentratus dermaviduals®-modular atbilstoši individuālām rekomendacijam, pēc tam atbilstošu bāzes DMSâ- krēmu.
2. 30 g pulvera atšķaidīts 100 ml ūdens (temperatūra līdz 20°C) samaisīt, lidz vienveidīgas massas konsistences.
3. Iegūto prduktu ātri uzkllāt uz sejas, kakla un dekolte zones, neskarot acu zonu un lūpu zonu.
4. Atstāt uz 20 min.
5. Žēlveidigu massu nonemt ar rokām, atliekas noņemt ar mitru salveti.

Laminārijas sērums liposomās 20ml

Īpašības: Laminaria digitata pieder pie brūnaļģu dzimtes, kurus var bieži satikt Atlantijas okeāna piekrastē. Brūnaļģes satur dažādus cukuru veidus, proteīnus, aminoskābes, vitamīnus, kā arī minerālus elementus. Sērums stabilizē ādas mitrināšanu, un tā efektivitāte ir palielināta ar papildus algīnskābes hidrolizātu.

Liposomas, kas sastāv no naturāla fosfatidilholīna veicina komponentu, ar zemo molekulāro masu, iekļūšanu ādā un nodrošina to ar linolskābi, kura ir nepieciešama ādas aizsarg barjerai. Neskatoties uz produkta izteikto efektivitāti, tam gandrīz nepiemīt raksturīga aļģu smarža.

A vitamīns nanodaļiņās 20ml
A vitamīna koncentrāts nanodaļiņās, nobriedušas ādas kopšanai un ādai pēc kaitīgas saules staru iedarbības.

Īpašības: efektīvu antioksidantu komplekss (E vitamīns, askorbīnskābe) un A vitamīns, kurš stimulē ādas atjaunošanos, veicina kolagēna sintēzi, un sekmē hiperpigmentācijas balināšanu un mazina grumbiņu dziļumu. Nanodaļiņas nodrošina aktīvo vielu saglabāšanos un to efektīvu piegādi ādai.

!!! A vitamīns nanodaļiņās un preparāti, kas satur A vitamīnu, nedrīkst būt pielietoti, ja āda tiek pakļauta saules staru iedarbībai, jo to efektivitāti būtiski samazinās. Vislabāk šos preparātus pielietot vakarā. !!!

Kivi sēklu eļļa nanodaļiņās 20ml
Apsārtušas un kairinātas ādas kopšanai.

Saistaudu funkciju traucējumu gadījumā tiek rekomendēta kombināciju ar liposomu koncentrātu Plus (satur azelaīna skābi).

Kivi sēklu eļļa nanodaļiņās – tā ir bioloģiska ūdens nanodispersija uz fosfatidilholīna bāzes. Ūdens dispersija tiek viegli uzsūkta ar ādu. Aptuveni 61% kivi sēklu eļļas taukskābes ir neaizvietojamās omega-3 taukskābes. Tā ir visaugstākā taukskābju koncentrācija no visām zināmām eļļām.

Zelta krāsas eļļa tiek iegūta no maziņām sēkliņām ar aukstās spiešanas metodes palīdzību. Citiem vārdiem sākot tā ir reta un vērtīga eļļa. Uzklājot eļļu uz ādas, omega-3 taukskābes rada savu pretiekaisuma potenciālu, tāpēc to lieto ādas nomierināšanai, kā arī kā ikdienas profilaksi pret ādas apsārtumiem un kairinājumiem.


Visus aktīvus koncentrātus var pielietot kā papildinājumu KOKO Dermaviduals bāzes krēmam, gan tīrā veidā.

*** Produktu skaits ierobežots.

Visi Jaunumi