Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvInformācijaJaunumiĪpašais vasaras piedāvājums uz maskam

Īpašais vasaras piedāvājums uz maskam

16.08.2019

Īpašais vasaras piedāvājums uz maskam

Enzīms pīlings-maska 10g

Enzīms pīlings-maska tas ir efektīvs, virspusējs, ļoti maigs fermentu pīlings sejai, kaklam un dekoltē zonai. Pīlingā pamatā ir enzīmi, precīzāk sākot fermenti – bioloģiski aktīvās vielas, kuras stimulē dažādus procesus cilvēka organismā. Ar fermentu palīdzību, atmirušās ādas šūnas sadalās un novēršas.

Sastāvs: kaolīns, diatomeja aļģes, bentonīts, CL 77891 (titāna dioksīds), maltodekstrīns, ananāsa ekstrakts, papaijas ekstrakts.

Indikācijas pīlinga lietošanai: neveselīga sejas ādas krāsa, pigmentācijas plankumi, akne sekas, taukaina āda, jūtīga āda u.c. Atšķirībā no ķīmiskiem un lāzera pīlingiem, enzīmo pīlingu var lietot arī pacientiem ar tumšo ādas krāsu.

Enzīms pīlings stimulē ādas šūnu atjaunošanas procesus. Kā rezultāts, āda kļūs veselīgāka, paaugstināsies tās tonuss, reljefs kļūs līdzenāks.

Atmirušo šūnu nolobīšanas process, izmantojot enzīmo pīlingu, notiks ļoti maigi, delikāti, netraumatiski, tāpēc veikt šo pīlingu var 1-2 reizes nedēļā. Sausās ādas gadījumā būs pietiekami ar 1 reizi 7-10 dienās, savukārt klientiem ar taukaino vai kombinētu ādu var veikt pīlingu divreiz biežāk.


Matricol® kolagēna maskas

Alantain / Pantenol - Nešķīstošā kollagēns maska ar allantainu/pantenolu ātri izlīdzina grumbas , atjauno un savelk ādu, dziedē, noņem hematomas, bloķē brīvo radikāļu negatīvo ietekmi. Paredzēta visiem ādas tipiem, īpaši sausai , rupjai ādai.

★ Сaviar (seja, kakls) - Nešķīstošā kollagēna maska ar kaviāra ekstraktu starpšūnu metabolisma stimulācijai un novecotas, nogurušas ādas reģenerācijai. Vājina vecuma un emocionālās pārslodzes ietekmi. Acīmredzami atjauno, mitrina, savelk sejas un kakla ādu. Paredzēta visiem ādas.

★ AHA & Green Tea (seja, kakls) - Nešķīstošā kollagēna maska ar hidro-alfa skābēm un zaļo tēju priekš hiperkeratozas ādas un lobošai adai. Darbojas pēc viegla pīlinga principa, maigi noloba ādas raga slāņa daļiņas. Zaļā tēja – spēcīgs antioksidants nostiprina asinsvadu sieniņas, tonizē sejas un kakla ādu.

★ Skin Relax (seja, kakls) - Nešķīstošā kollagēna maska ar «botoksa efektu » atslābina sejas muskuļus hipertonusā , kas dod iespēju izlīdzināt vai nu uzlabot mīmisko grumbu stāvokļi. Aktīvo komponentu iekļaušanas pakāpe dziļos ādas slāņos veicina kollagēna – elastīna sintezēs aktivizāciju, novērš jauno grumbu veidošanu. Nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu un barošanu, uzlabo ādas strukturu.

★ Ginko Biloba (seja, kakls) - Nešķīstošā kollagēna maska ar Ginko Bilobas ekstraktu priekš sausas, novītušas un jutīgas ādas, ar tieksmi uz kairinājumiem. Nodrošina antioksidējošo un asinsvadu nostiprinošo darbību. Veicina ātrāko ādas reģenerāciju pēc invazīvām procedūrām.

★ Hialuronic Acid (seja, kakls) - Nešķīstošā kollagēna masku ar hialuronskābi var izmantot kā nobriedušās ādas atjaunošanai , tā arī ādas atveseļošanai un novecošanas profilaksei. Āda paliek gluda, elastīga un pietiekoši mitrināta, lieliski aizsargā ādu no dehidrācijas . Hialuronskābe nodrošina optimālo hidrolipīdu bilanci ādā ilgam laikam.

★ Aloe Vera (seja, kakls) - Nešķīstošā kollagēna maska ar Аloe Vera atdzīta par jaunības un skaistuma eleksīru , kas spēj nodrošināt optimālo aprūpi maigai sejas ādai: lieliski mitrina, baro, aizsargā, atjauno, normalizē ādu un aizkavē novecošanas procesus. Paredzēta visiem ādas.

Visi Jaunumi