Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvInformācijaJaunumiKonkurss
Jauniem & Skaistiem

Konkurss
Jauniem & Skaistiem

30.06.2020

Konkurss<br>Jauniem & Skaistiem

Cienījamais ārsts - kosmetologs!

Ielūdzam Jūs uz starptautisko projektu “PHITOGEN” – “ZAĻĀS INJEKCIJAS: JAUNIM UN SKAITIEM”

Projektā prezentācija:

1. Projekta nosaukums – “Zaļās injekcijas: jauniem un skaistiem”

2. Konkursa “Zaļās injekcijas: jauniem un skaistiem” mērķis – biorevolumetrijas metodes virzīšana un “Zaļo injekciju” preparātu globālo popularizācija estētiskās medicīnas tirgū. Veselīga dzīves veida propagandēšana, drošu bjutifikācijas metodiku izvēle un rūpes par ādas veselīgumu.

Konkursā “Zaļās injekcijas: jauniem un skaistiem” tiek izmantoti preparāti kontūr korekcijai un biorevolumetrijai: IAL-System DUO, Bio-Expander, Regenyal Idea, Regenyal Idea Lips, Bioregin, Regenyal Super Idea.

3. Projekta dalībnieki: jaunie pacienti 25-35 gadu vecuma un ārsti – kosmetologi ar darba pieredzi ne mazāk par 3 gadiem.

25-35 gadu veci, tā ir jauna paaudze, kura uzmanīgi attiecas pret sevi un savu izskatu, seko savai veselībai un uzticas tikai drošam, pārbaudītam metodikām. Šī paaudze ļoti jutīga pret modīgām tendencēm visur, sevišķi estētiskā medicīna. Darbs ar mērķtiecīgu auditoriju ļaus neilgā laika posmā gūt kolosālus korekcijas rezultātus un paaugstināt “Zaļo injekciju” preparātu līnijas atpazīstamību.

Ārsti – kosmetoloģi kuri izies finālā un uzvarētāji tiks apbalvoti ar ielūgumiem uz ārvalstu stažēšanās, kadaver-kursiem un lielākiem profesionāliem pasākumiem. Interesantākie darbi tiks publicēti profesionālās mēdījās.

4. Pieteikšanās termiņi dalībai projektā: līdz 2020. gada 30. janvārim.

5. Projekta ilgums: no 30.01.2020.g līdz 10.05.2020.g.

Kopa ar uzaicinājumu piedalīties, jūs saņemsiet metodiskus materiālus pieteikuma sagatavošanai un darbam ar pacientu:

– anketa

– pacientu fotografēšanas rekomendācijas;

– prezentācijas veidne, kurā gatavosiet savu darbu novērtēšanai.

!!! Šī projekta darbu izpildei, preparāti tiks piedāvāti pa īpašām cenām !!!

Visus darbus novērtēs ekspertu padome kuru izveidos konkursa organizatori.

Konkursa balvas: ārzemju stažēšanās, ārzemju apmācības kompānijas PHITOGEN treneru klīnikās, kadaver-kursi.

Ko mēs gaidām no ārstiem, kuri vēlās piedalīties projektā?

Anketu var lejupielādēt šeit... http://roksana-beauty.lv/uploaded_files/documents/e7awse24i65ixao.pdf

Gaidām Jūsu pieteikumus uz e-pastu: roksana@apollo.lv

Projekta vēsture: 2019.gadā kompānija “PHITOGEN” Krievijā rīkoja slēgto konkursu saviem pasniedzējiem “Jauniem un skaistiem”. Projekts, kurā ārsti-kosmetoloģi veica komplekso estētisko korekciju jauniem pacientiem vecumā 25-35 gadi, izmantojot IAL-System и Regenyal līnija preparātus. Konkursā piedalījās vairāk kā 50 ārstu.

Fināla izgāja 3 darbi. Visi trīs uzvarētāji tika apbalvoti ar vērtīgām balvām: dalība Starptautiskā disekcijas kursā Budapeštā un apmeklējums Starptautiska kursa-treninga ārstiem - kosmetologiem Sankt –Pēterburgā. Visi konkursa dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem.

Ņemot vērā 2019. gada, sacensību popularitāti pasniedzēju vidū, nolēmām 2020.gadā vērt vaļa konkursu starp visiem ārstiem – kosmetologiem, un paplašināt sacensību ģeogrāfiju: Krievija un Eiropā. Konkurss startē 2020.gadā janvārī ar nosaukumu “Zaļās injekcijas: jauniem un skaistiem”. Konkursā piedalīties tiek aicināti ārsti – kosmetologi ar injekciju metožu darba pieredzi ne mazāk kā 3 gadi un pacienti vecumā 25-35 gadi.

Konkursa gaita aktīvi tiks atspoguļota sociālajos tīklos. Pārklājot pasākuma posmus sociālajos tīklos, jūs saņemsiet gala lietotāja jaunās auditorijas uzmanību un interesi!

Gaidām Jūs dalībnieku rindās!

Pievienojaties konkursam “Zaļās injekcijas: jauni un skaisti” un sekojiet mūsu jaunumiem projektā!

Visi Jaunumi