Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
KOMPĀNIJAPAR MUMS

Mēs darbojamies tādā sfērā, kur zinātne un daba apvienojas lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.

Augstās kvalitātes filozofiju un individuālo pieeju, mūsdienīgas tehnoloģijas un dabas harmoniju mēs apvienojām šā mērķa sasniegšanai. Kā arī dabiskumu, saudzīgu attieksmi, fizioloģijas sapratni un labāka piegājiena izvēli – tas ir tas ko katrs no mums gaida no sava ārējā izskata.

Mēs izvēlāmies labākas profesionālās metodes, kuras atbilst mūsu izvēles kritērijam: innovatīvās idejas, augstākā ražotnes kvalitāte, drošība un garantēts rezultāts. Mūsu mērķis – palīdzēt katram profesionālam orientēties priekšlikumu daudzveidībā estētiskas medicīnas sfērā un izdarīt pareizo izvēli. Mūsu uzdevums kļūt par saikni starp profesionālu un klientu.

Mēs mīlam savu darbu un darām to ar lielāko prieku un ar sirsnīgāku uzmanību katram klientam. „Profesionāli un ar mīlestību!” – ir mūsu devīze.

Kompānija ROKSANA dibināta 1993. gadā un piedāvā Latvijas tirgū profesionālas kosmētikas līnijas.

No 1999. gada novembra mēneša ROKSANA pārstāv SWEET SKIN SYSTEM profesionālus ķīmiskus pīlingus. Ražotais – MASPI INTERNATIONAL (Itāllija).

No 2003. gada kompānija pārreģistrēta par SIA ROKSANA BALTIC.

No 2003. gada novembra mēneša mēs esam profesionālās dermatoloģiskās līnijas KOKO Dermaviduals KOKO GmbH & Co.KG (Vācija) oficiālie pārstāvi Latvijā un Igaunijā, kā arī PHITOGEN HOLDING S.p.a. (Itālija) oficiālie pārstāvi Baltijas valstīs.

Mēs arī piedāvājam SCULPTURA PEEL un ProAntox Peel profesionālo ķīmisko pīlingu līniju, IAL-SYSTEM un IAL-SYSTEM ACP biorevitalizācijas injekcējamus hialuronskābes preparātus.

  • Mūsu klienti – kosmetoloģi, mediķi, ārsti-dermatoloģi, kosmētiskie saloni, medicīnas klīnikas.
  • Regulāri notiek apmācību semināri speciālistiem.
  • Tirdzniecība notiek tieši ofisā vai no noliktavas.