Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvInformācijaJaunumiPalutiniet sevi un savus mīļos!

Palutiniet sevi un savus mīļos!

19.05.2022

<b>Palutiniet sevi un savus mīļos!</b>

-20% uz mājas kopšanas līdzekļiem no Solutions Cosmeceuticals.


Capillary Stop 50ml
Krēms ādai ar kuperozi.
Eye Bags Stop 15ml
Krēms pret pietūkumu zem acīm.
Ingrow Stop 150ml
Losjons pret matiņu ieaugšanu pēc depilācijas vai skūšanas.
Krēms ievērojami samazina ādas apsārtumu (kuperozi vai rozaceju). Capillary Stop var būt izmantots arī citu problēmu risināšanai, piemēram, ādas krāsa izmaiņas pēc operācijas. Pilnvērtīgs klīnisks līdzeklis acu zonas kopšanai, kurš apvieno progresīvās tehnoloģijas cīņai pret riņķiem un maisiem zem acīm ar dabas elementu sēriju, kuri baro un nostiprina acu zonu. Sarežģīta klīniskā Ingrow Stop formula dziļi iekļūst ādā un matiņu folikulās, tajā laikā attīra poras, samazina kairinājumu un apsārtumu, ka arī labi nomierina ādu. Preparāts Ingrow Stop labi mitrina ādu, samazina pigmentāciju, pinnes un herpesa infekciju..

Pimple Stop 15ml + 50ml
Komplekss pret pumpām.
Wrinkle Stop Eye 15ml
Krēms pret grumbām ap acīm.
Wrinkle Stop Face 50ml
Krēms pret sejas grumbām.

Pumpas pazudis par vienu nakti.

Pinnes pazūd 8 stundu laikā. Vakarā pirms gulētiešanas lietojiet unikālu līdzekli Pimple Stop, no rīta Jūs pamodīsieties ar tīru, skaistu ādu.

Klīniskais serums, kurš nodrošina momentāno liftingu un ilgstošu atjaunojošu efektu. Wrinkle Stop Eye garantē iespaidīgu un atjaunotu skatienu. Krēmam ir spēcīgs atjaunojošs un mitrinošs efekts. Kolagēna daudzums ādā palielinās, tāpēc palielinās ādas elastīgums. E vitamīns aizsargā ādu, novēršot jaunu grumbu veidošanu. Krēms nodrošina liftinga efektu sejas ādai. Rezultāti zinātniski pierādīti.

Feet Care for diabetics 75ml
Krēms sausās kāju ādai, ko izsauc pasliktināta asins cirkulācija.

Ātrās un dziļas iedarbības krēms nodrošina kāju ādas stabilitāti, tādejādi saglabā ādas maigumu un elastīgumu, nodrošina augstu mitruma absorbciju. Jūsu kāju āda vairs nebūs sausa rehidratācijas dēl. Bez tā, krēms ātri uzsūcas un nesatur smaržvielas un parabenus.

Krēms arī cīnās ar dažādām traumām un tulznām uz kājām.

Visi Jaunumi